text

Kredyt ekspresowy 15000 złotych na trzy miesiące.

Oferta pożyczki internetowej w Alior Banku.

Zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujemy jakiejś większej sumy pieniędzy na chwilę. Może zdarzyć się kryzysowa sytuacja i potrzebujemy 15 tysięcy złotych zaledwie na kwartał. Sprawdziliśmy w jakich bankach taki ekspresowy kredyt będzie nam się najbardziej opłacał. W żadnym z trzech wymienionych niżej banków nie ma dodatkowego zabezpieczenia kredytu w postaci ubezpieczenia, co mogłoby nieco zmniejszyć koszta naszego kredytu. Na podium znalazł się Alior Bank ze swoją pożyczką internetową. Kredyt spłacimy w trzech równych ratach po 5083 złote. Jeżeli chodzi o parametry tego kredytu są one następujące. Bank oferuje nam oprocentowanie 9,99% co da nam sumę odsetek w okresie kredytowania w wysokości 250 złotych. Jak na odsetki suma ta nie jest w jakiś sposób wygórowana, zwłaszcza że są to jedyne koszta kredytu jakie przyjdzie nam zapłacić, gdyż bank nie naliczy nam prowizji za udzielenie kredytu. Za niewielkie pieniądze można zdobyć pilnie potrzebną nam kwotę i na spokojnie ją spłacić.

Kredyt Plus w Volkswagen Banku.

Oferta w Volkswagen Banku jest bardzo podobna, ale droższa. W ofercie Kredyt Plus bank oferuje nam oprocentowanie w wysokości 8,99%. Po wyliczeniu odsetek będą one równe 232 złote i będą niższe niż odsetki w Alior Banku. Gdzie jednak jest różnica? A mianowicie w prowizji. O tyle, o ile Alior Bank nie naliczał prowizji od udzielonego kredytu, tutaj będzie nas ona kosztowała 450 złotych. Sumując odsetki i prowizję wyjdzie nam, że ten kredyt będzie nas kosztował 682 złote. Rata miesięczna będzie natomiast równa 5227 złotych. Od poprzedniej będzie większa o 144 złote.

Pożyczka gotówkowa w Toyota Banku.

Sprawdziliśmy jeszcze ofertę pożyczki gotówkowej w Toyota Banku. Z trzech wymienionych banków, ten miał najlepsze opinie od klientów. W ramach pożyczki gotówkowej kredyt będzie miał oprocentowanie w wysokości 10%, co da nam sumę odsetek równą 258 złotych. Do kosztów kredytu musimy jeszcze doliczyć prowizję w wysokości 450 złotych. Ten kredyt będzie nas kosztował 708 złotych. Każda z trzech rat będzie równa i wyniesie 5236 złote. Od najlepszej z ofert będzie wyższa o 153 złote, zaś od oferty Volkswagen Banku jedynie o 9 złotych co pokazuje jak bardzo oferty są do siebie podobne.