text

Kredyt gotówkowy 2 500 złotych na okres 24 miesięcy.

Kredyt gotówkowy to zobowiązanie jakie trzeba spłacić w czasie jaki został wskazany w umowie kredytowej. Każdy bank ma w swojej ofercie co najmniej kilka takich kredytów jakie można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Sprawdzimy ile będzie kosztował kredyt gotówkowy na kwotę 2 500 złotych z okresem spłaty równym 24 miesiące w Banku Millennium i w Eurobanku.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Na początku sprawdzimy pożyczkę gotówkową jaką oferuje Bank Millennium. Jest to kredyt gotówkowy z zakresem kwot od minimum 1 000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank to przedział od 6 miesięcy do nawet 108 miesięcy. Dzięki tak długiemu okresowi kredytowania można z łatwością rozłożyć zobowiązanie na taką ilość rat jaką najłatwiej nam będzie spłacić. Oprocentowanie nominalne kredytu gotówkowego w Banku Millennium wynosi 7,99% w skali roku a prowizja jest równa 9,99% pożyczonej kwoty. RRSO ma tutaj wartość 20,13% w skali roku. Dla 2 500 złotych spłacanych w 24 ratach miesięcznych parametry kredytu będą następujące. Raty miesięczne będą po 113 złotych, co da nam całkowity koszt kredytu w wysokości 463 złotych. Całkowita kwota spłacanych odsetek będzie równa 213 złotych. Nie jest wymagany rachunek osobisty w tym banku, aby oferta była dla nas osiągalna. Osoba poręczyciela jest tutaj zbędna. Wymagane będzie od kredytobiorcy oświadczenie o zarobkach. W ramach tej oferty możemy wcześniej spłacić zobowiązanie i negocjować stawkę jego oprocentowania.

Pożyczka przez Internet w Eurobanku.

Eurobank oferuje swoim klientom pożyczkę przez internet. Nie jest to zobowiązanie na dużą kwotę, bo możemy pożyczyć tutaj od 500 złotych do maksymalnie 4 000 złotych z okresem spłaty od 3 do maksymalnie 60 miesięcy. Oprocentowanie nominalne równe jest 9,99% w skali roku, a prowizja stanowi 11,60% pożyczki. RRSO utrzymuje się na poziomie 23,41% w skali roku. Dla naszego kredytu bank wyliczył raty miesięczne po 128 złotych każda. Kredyt będzie nas kosztował wówczas 590 złotych, z czego suma odsetek będzie równa 300 złotych. Nie jest wymagany rachunek w tym banku. Jak również poręczyciel nie jest przez bank wymagany. Żaden z tych dwóch banków nie daje możliwości skorzystania z wakacji kredytowych.